Zalety naszych rozwiązań

01
Największa baza pojazdów

20 – letnie doświadczenie na rynku sprawiło, że posiadamy największą bazę pojazdów. Nieustannie zwiększamy zakres posiadanych danych, podążając za najnowszymi technologiami w branży motoryzacyjnej.

02
System ECO Driving

Stworzony z myślą o usprawnieniu procesu kontroli nad bezpieczeństwem i użytkowaniem pojazdu. Prosty w obsłudze system służący do szczegółowego monitoringu pojazdu i stylu jazdy kierowcy. ECO Driving zminimalizuje wydatki eksploatacyjne, zoptymalizuje koszty utrzymania floty pojazdów oraz pomoże Ci zadbać o środowisko, w którym przebywasz.

03
Definiowalne geo strefy

Stworzyliśmy system oparty na konfigurowalnych obszarach mapy, który wspomoże nadzorowanie floty pojazdów przedsiębiorstwa oraz pracę poszczególnych pracowników. Korzystając z zaprojektowanej przez nas aplikacji rozwijasz proces skutecznego zarządzania przedsiębiorstwem i systemem bezpieczeństwa.

04
Tachograf / Pliki DDD

Funkcja tachografu pozwala na zdalny odczyt informacji z pamięci urządzenia, jak i kart kierowców. Wybierz rozwiązanie, które pozwoli przedsiębiorstwu na oszczędność czasu i ograniczenie kosztów. Pobieranie plików DDD z dowolnego miejsca na świecie nie stanowi dla nas problemu – korzystaj z usług SEO Electronics i ciesz się kontrolą nad flotą pojazdów.

05
Diagnostyka

Diagnozując problem występujący w pojeździe korzystamy z kodu błędu DTC (ang. Diagnostic Trouble Code), wskazujący w którym układzie pojazdu wystąpił błąd, co pozwala naszym klientom na szybką reakcję i oszczędność zasobów przedsiębiorstwa.

06
Zdalna aktualizacja urządzeń

Urządzenia SEO Electronics są zdalnie aktualizowane – w ten sposób zwiększamy efektywność korzystania z naszych produktów i usprawniamy proces komunikacji na płaszczyźnie klient – obsługa techniczna.